Naar inhoud Naar navigatie
Home » Contact
  • Contact

Contact

Mocht u nog vragen hebben of een rondleiding wensen bij Ebbers Metalworks neem dan contact op met een van onze medewerkers:

           

Herberth Aaldering

Sales       

0314-368488       

sales@ebbersmetalworks.nl

                              

Frank Teunissen

Sales agrarische producten

0314-368489

f.teunissen@ebbersmetalworks.nl

Remco Berendsen

Sales Punchplus

0314-368487

info@punchplus.nl

Jos Heuvelink

0314-368494

Bedrijfsburo/inkoop             

inkoop@ebbersmetalworks.nl

Yvonne van Sluis

Administratie

0314-368484

y.vansluis@ebbersmetalworks.nl

                          

Jeannette Mullink

Administratie

0314-368484

administratie@ebbersmetalworks.nl

Herralt Ebbers

Engineer Punchplus

0314-368496

info@punchplus.nl

           

Marten Buiter

Engineer 

0314-368496

engineering@ebbersmetalworks.nl

          

Philip Ebbers

Storing/onderhoud roosterwals

0314-368483

philip@ebbersmetalworks.nl

Marc Schut

Logistiek

0314-368484

expeditie@ebbersmetalworks.nl

Tonnie Ebbers

Productie

0314-368484

productie@ebbersmetalworks.nl

 

Luuk Ebbers

Directie

0314-368486

luuk@ebbersmetalworks.nl

Helmer Ebbers

Directie

0314-368482

helmer@ebbersmetalworks.nl 

AdresgegevensAdresgegevens

Bezoek- & postadres

Logistiekweg 24
7007 CJ Doetinchem
Handelsregister Arnhem 09066488

Direct bereikbaar

T +31 (314) 368484
F +31 (314) 368480
E info@ebbersmetalworks.nl

  • Ebbers Metalworks BV
    Logistiekweg 24
    7007 CJ Doetinchem